Menu Voor advies telefoon +31 (0) 165-343 335
Direct naar onze webshop
Toertochtkalender 2019-2020

Toertochtkalender 2019-2020

Toertochtkalender Noord-Brabant / Provincie Antwerpen 2019/2020

Deze toertocht kalender word u aangeboden door: Martens Tweewielers Rucphen

 

Martens tweewielers heeft met zorg deze kalender voor u samengesteld  voor alle mountainbike toertochten die in de grensstreek worden gereden. 

Alle toertochten van Noord-brabant en de Belgische provincie Antwerpen staan hieronder vermeld. De toerritten hebben allemaal verschillende afstanden, deze staan per tocht vermeld eveneens staan er bij alle toertochten het adres waar de inschrijving is en het tijdstip van vertrekken.

 

Martens tweewielers heeft bij de "Giel Lambregts Toertocht" in Rucphen altijd een stand bij de inschrijving in Sporthal de Vijfsprong. Ook heeft Martens Tweewielers een reparatie stand bij de pauze. Zodat als u bijvoorbeeld een gebroken ketting of kapotte remkabel heeft deze direct gemaakt kan worden en u weer veilig verder kan met deze mooie MTB toertocht.

Let op, bij de meeste toertochten is een helm verplicht. Dus  doe voor de zekerheid en  vooral voor uw eigen veiligheid altijd een fietshelm op!

 

Martens Tweewielers  wenst u veel plezier tijdens  deze toertochten !

 

* Deze mountainbike toertocht kalender is met zorg samengesteld, maar Martens tweewielers is nergens voor aansprakelijk.*


MTB Toertocht kalender 2019/2020 West-Brabant  en Provincie Antwerpen: 

Oktober
06-okt-19 Chaam terrein de Flaarbloem, Flaasdijk 1 07.30-10.30 30/43/55/80 WV Smeekens
06-okt-19 Essen Heuvelplein 23, 8.00-11.00 25/45
06-okt-19 Sint-Lenaarts kantine KFC Sint Lenaarts, Houtestraat 4 08.00-10.00 15/28/35/45 WTC de
Durvers
12-okt-19 Turnhout Sint-Pieterinstituut, Jubileumlaan 1 08.00-14.00 25/38/50/75/100 WTC Onze Hoop vzw
13-okt-19 Ulicoten eetcafé De Kluis, Dorpstraat 32a 08.00-10.30 25/38/60 WV de Haaibikers
13-okt-19 Halle-Zoersel Sportcentrum Den Bremberg, Lotinglaan 08.00-11.00 15/25/45/55 Tripple Bikers MTB Club
13-okt-19 Esbeek, Esbeekseweg 14 30-45-60-75 8.00-10.00 www.mtb-esbeek.nl
13-okt-19 Hoogerheide https:/www.tcdegrensrijdels.nl/ 8.30-10.30 kids-25-35-45
19-okt-19 Dongen lichtjestocht de Viersprong, kanaalstraat, 10 TC De Kleppers
20-okt-19 Wouwse Plantage Plantagebaan 225 8.00-10.00 12/25/45
20-okt-19 Beerse Kantine KFC Lentezon, Stadionlaan 1 08.00-10.30 15/25/35/45 Beerse Wielertoeristen
20-okt-19 Kapellen KTA, pastoor Vandenhoudtstraat 8 08.00-10.00 15/28/43 WTC Kapellen
20-okt-19 Meerle Parochiezaal Gemeenteplein 2 7.30-11.00 18/28/34/45/55 VZW de Pieretrappers
26-okt-19 Merksplas Gildelokaal-sporthal Merksplas, Hofeinde 08.00-14.30 17/25/40/50 Midweek Specials
27-okt-19 Zoersel kantine KFCE Zoersel, Wesmallebaan 138 08.00-10.30 28/35/42 WTC De Windklievers
27-okt-19 Wernhout café van T, Wernhoutseweg 116 08.00-10.30 25/45/60 WTC De Trappistentrappers
27-okt-19 Essen Parochiecentrum Statie, Kerkstraat 60 08.00-10.00 23/42 WTC Hoekse Trappers
27-okt-19 Oirschot Bloemendaal 5 8.30-10.00 24/45/55

November
01-nov-19 Weelde kantine KSK Weelde, Laar (Baetheide) 07.30-11.00 18/35/42/52 WTC De Rappe Wielen
01-nov-19 Rucphen camping De Posthoorn, Pierestraat 16 19.00-20.00 22/44  Martens tweewielers Rucphen
02-nov-19 Lieshout Halloween Night Bike Schouting Lieshout 19.00-19.30 35km
03-nov-19 Hilvarenbeek hispohal jf kennedylaan 1 08.30-09.30 25/45/65 audax club Nederland
03-nov-19 Terheijden Manege zicht 08.30-10.00 30/40/50
03-nov-19 Roosendaal café Huis ten Halve, Kruisstraat 60 08.00-10.00 23/3343 Audax klub Nederland
10-nov-19 Brecht sporthal De Ring, Ambachtslaan 7 08.00-10.30 15/28/45 Sunshine Trappers VZW
10-nov-19 Vosselaar Kantine KVV Vosselaar, Bergakker 10 08.00-10.00 26/35/55 WTC De Bokkespurters vzw
10-nov-19 Ossendrecht De Drieschaar, De Ploeg 11 08.00-10.00 23/40/60 Mountainbike Ossendrecht
10-nov-19 Alphen café Welkom Stationstraat 57 8.00-10.30 25/50 WTV Alphen
17-nov-19 Kalmthout GITOK, Heuvelspad 08.00-10.30 33/45/65 Antwerp ATB Team
17-nov-19 Zoersel kantine  KFC Eendracht Zoersel, Westmallebaan 08.00-10.30 12/30/45 KWB Zoersel
23-nov-19 Sint-Job In ’T Goor Stadion KFC Sint-Job, Sportveldbaan 08.30- 13.00 15/25/45 KFC MB Sint-Job
24-nov-19 Nieuwmoer DBT-Truckdouche, Essensteenweg 86-88 08.00-10.30 30/42 GBS Maatjes i.s.m. Pek&Slik
24-nov-19 Woensdrecht café Non-Plus-ultra, Grindweg 2 08.30-11.00 30/45/55 ATB team Sirocco
24-nov-19 Prinsenbeek  sporthal de drie Linden, Heisprong 15 08.30-10.00 28/45 RTC Prinsenbeek
24-nov-19 Reusel café de klok, 25/35/45 8.30-10.00
30-nov-19 Minderhout kantine Minderhout MVV, Heistraat 2 08.00-14.00 25/45/55 WTC Papillon

December
01-dec-19 Rucphen sportcentrum de vijfsprong, kozijnenhoek 21 08.00-10.00 27/47 FC Brabantia
01-dec-19 Brecht garage Felix, Heiken 66 08.00-11.00 15/27/45/60 WTC de Stoempers
08-dec-19 Baarle-Hertog Sportpark KVV Dosko, Molendbaan 1B 08.00-10.30 25/45 WV Tourmalet
08-dec-19 Schoten Sint-Michielscollege, papenaardekenstraat 53 08.00-10.00 25/35/45 WTC De Trappers vzw
08-dec-19 Wouw café Zalen Donkenhof, Roosendaalsestraat 61 08.30-10.00 22/33/49/64 RTC de Molenrijders
15-dec-19 Oosterhout warande bredaseweg 119 8.30-11.00 25/35/45/50 de jonge renner
15-dec-19 Sint-Job In ’T Goor ’T Goorhog, Kerklei 18 08.00-11.00 15/27/45  WTC Sas 4 VZW
15-dec-19 Hoogerheide Sportpark Jac van Hoek, Huijbergseweg 76 08.00-10.30 25/35/45/60 WTC Woensdrecht
22-dec-19 Sint-Jozef Rijkevorsel sporthal Kuiperij, Kerkdreef 61 08.30-10.30  26/43 De Gammelse Wielervrienden vzw
22-dec-19 Nieuwmoer FC Nieuwmoer, essensteenweg 67 08.00-10.30 31/46 KFC Nieuwmoer
29-dec-19 Westmalle sporthal, Berckhovenstraat 25 08.30-11.00 25/35/45 KWB fietsclub Westmalle
29-dec-19 Sprundel café de Coop, Sint Janstraat 31 08.30-10.00 28/48 RTC de Smid

Januari
05-jan-20 huijbergen MFC De Kloek, Prior Borrekensstraat 1 08.30-11.00 25/50 Wielercomité Huijbergen
05-jan-20 Wernhout café De Valk, Wernhoutseweg 135 08.00-10.30 30/45 R.T.C. Zundert
12-jan-20 Wortel parochiezaal, Poeleinde 2 08.00-11.00 15/25/45 WTC De Zwaantjes
12-jan-20 Putte (Woensdrecht) Sporthal De Biezen, Schoolstraat 42 08.00-10.30 30/48 WTC De Spartaan
12-jan-20 Goirle sportvakantie voab, spoortbaan 08.30-10.00 35/45/60 wtc de hellen
19-jan-20 Halle (Zoersel) sportcentrum Den Bremberg, lotinglaan 07.30-11.00 20/27/35/46/56 MTB De Bosduiners
19-jan-20 Etten-Leur Turftocht,   De Koekoek,  Hogeweg 17 08.30-10.00 25/50 TWV de Turfrijders
19-jan-20 Brasschat GIB, Door Verstraetelei 50 08.00-10.30 15/35/45 RABC Brasschaat
26-jan-20 Huijbergen cafe Trapke op, Weg naar Wouw 17 07.30-09.30 30/50 Roparun team 14 in ’t uur
26-jan-20 Weschelderzande Voetbalterrein FC. De Vrede, Voetbalstraat 1 08.00-10.30 18/28/38/48 MTB Liever Bergaf
26-jan-20 Kalmthout Galgenheiken 9 07.30-11.00 20/27/35/46/56 MTB De Bosduiners

Februari
02-feb-20 Hoogstraten Klein Seminarie, Vrijheid 234 08.00-10.00 18/27/37/45 Hoogstraatse WielerTouristen vzw
09-feb-20 Wuustwezel school Berkenbeek, Nieuwmoersesteenweg 113B 08.00-10.30 15/30/45 school Berkenbeek
16-feb-20 Kalmthout Briton, Molenbaan 125 08.00-10.30 18/25/32/40 LG Achterbroek/WTC Achter d’Hei
23-feb-20 Wildert voetbalplein KSV WIldert, Steenovenstraat 163 08.00-10.30 28/35/45 WTC’T Pedalleke VZW

Maart
01-mrt-20 Kalmthout Renault Van Trier, Brasschaatsesteenweg 282 07.30-10.00 30/45 WTC Heidestoempers
08-mrt-20 Essen garage Akkermans, Nieuwmoersesteensweg 121 08.00-10.30 28/45 Pek&Slik